AKTUALNOŚCI

Głuchołazy ponownie lepsze

02 kwietnia 2017

Mecze w Głuchołazach zawsze należały do trudnych. Tak było i tym razem. Miejscowym wystarczyły dwa wygrane sety (1 punkt), żeby wygrać rywalizację. Można powiedzieć, że spotkanie dla AZS-u zaczęło się od drugiej odsłony, bo w pierwszej siatkarze z Opola próbowali odnaleźć się na specyficznej hali. Za to druga partia była bardzo wyrównana i zacięta. Walka toczyła się na przewagi, oba zespoły miały swoje szanse. Niestety i tym razem szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy, którzy wygrali 29-27. W tym momencie praktycznie było po meczu, bo już wiadomo było, że Juve zagra o 5 miejsce a akademikom pozostanie walka o 7. Czwartego seta pewnie wygrali opolscy studenci a w czwartym ponownie lepsi okazali się miejscowi.

Już za tydzień AZS zagra we własnej hali pierwszy dwumecz o 7 miejsce. Przeciwnikiem akademików będą siatkarze zaplecza Jastrzębskiego Węgla. Serdecznie zapraszamy na ostatni mecz ligowy w Opolu w sezonie 2016/17!

Juve Wakmet Głuchołazy – AZS Politechnika Opolska 0:3

(25:16; 29:27; 15:25; 25:22)

AZS Politechnika Opolska: Robert Herich, Tomasz Ciach, Radosław Brzozowski, Damian Kraśniewski, Adam Kubieniec, Rafał Dobrowolski, Leszek Łucki (libero) oraz Damian Fijak, Mateusz Mikołajczak, Adam Wróbel, Jakub Kopacz, Remigiusz Zubek i Maciej Mata (libero).

Trenerzy: Zbigniew Rektor i Dorota Borzucka.