preloder

W Bielsku nie udało przełamać się złej passy

8 października, 2017

help with my math homework  

when writing an essay Na mecz drugiej kolejki siatkarze AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra S.A. wybrali się do Bielska-Białej, aby stawić czoła miejscowemu BBTS-owi. Ogromna hala, na której odbył się mecz jest chyba jedną z największych od kilku lat, na jakiej przyszło grać akademikom. Trenujący na co dzień na znacznie mniejszej hali zawodnicy od pierwszej odsłony mieli spore problemy, żeby ogarnąć gabaryty bielskiej areny BBOSiR.

homework help bc Od samego początku największe problemy sprawiało akademikom przyjęcie zagrywki. Nieprecyzyjne dogrania pierwszej piłki do rozgrywającego pociągały za sobą inne błędy własne. Z tego powodu trudno było AZS-owi nawiązać wyrównaną walkę z rywalem. Set ten był zdecydowanie najsłabszym w wykonaniu opolan, a zawodnicy z Bielska wygrali go dużą przewagą punktową.

adhd homework help for parents Druga odsłona zaczęła się bardzo obiecująco, AZS rozpoczął od prowadzenia a do stanu 6:6 gra toczyła się punkt za punkt. Niestety w pewnym momencie rywale odskoczyli i wykonując serię skutecznych akcji doprowadzili wynik do stanu 15:8. Mimo to opolanie wykrzesali z siebie siły, zaczęli grać skuteczniej w przyjęciu, dołożyli kilka punktowych bloków i ataków, a także utrudnili rywalowi grę problematyczną zagrywką. Kolejny raz jedna to BBTS z powodu wyrobionej sobie wcześniej sporej przewagi punktowej dowiózł wynik do końca i wygrał z akademikami o kilka oczek.

Ostatni set był przeplatanką akcji dobrych i kolejnych błędów własnych. Nasi zawodnicy momentalnie tracili kilka punktów, następnie je odrabiali. Ponownie to BBTS Bielsko-Biała w końcówce seta posiadał większy dorobek punktowy, a akademikom nie udało się dogonić rywala i przedłużyć swojej szansy w meczu.

Mimo, że sezon rozgrywkowy rozpoczął się dla nas nie najlepiej, nauczeni doświadczeniem dobrze wiemy jak nieprzewidywalny potrafi być przebieg każdego meczu w II lidze mężczyzn, szczególnie w grupie V. Kolejna szansa na przełamanie złej passy pojawi się dla nas już w najbliższą need help assignment środę (11.10) o godzinie 18.00, właśnie wtedy zainaugurujemy sezon na własnej hali przy ul. Małopolskiej 22 (obok d.s. Sokrates). W meczu 3 kolejki podejmiemy drużynę SK Górnik Radlin. Już dziś zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców do wspierana naszego zespołu!

 

brainly homework help and solver BBTS Bielsk0-Biała – AZS Politechnika Opolska 3:0
unc chapel hill creative writing minor (25:16; 25:21; 25:19)

creative writing uwc AZS Politechnika Opolska: Grzegorz Jacznik, Tomasz Ciach, Robert Herich (K), Kamil Kulbacki, Damian Kraśniewski, Adam Wróbel, Patryk Wosinek (libero) oraz Igor Spelak, Wojciech Stawiany, Marek Setlak (libero).

business homework helper Trenerzy: Zbigniew Rektor i Dorota Borzucka.POWRÓT

NAJBLIŻSZY MECZ

 • DATA: 14.10.2017 (sobota), GODZINA: 17.00

  AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra S.A. — GKS Katowice

  Hala Politechniki Opolskiej przy D.S. Sokrates (ul. Małopolska 22, Opole)

 • TABELA LIGOWA

  PozycjaDrużynaWPPunkty
  14012
  23110
  34010
  4228
  5227
  6227
  7226
  8225
  9133
  10132
  11132
  12040

  SPONSORZY I PARTNERZY:

  PATRONAT MEDIALNY: