AKTUALNOŚCI

Drodzy Kibice,
w wyśmienitych nastrojach wracaliśmy wczoraj z Będzin, gdzie zmierzyliśmy się z miejscowym Wie-Druk MKS Będzin.

Z tego pojedynku wracamy z trzema bardzo istotnymi dla nas punktami, pokonując dosyć wysoko rywali w ich własnej hali.

Pierwsza partia miała dosyć wyrównany przebieg i dosyć ospałą energię, jednak przez praktycznie całego seta to akademicy ustawiali grę pod siebie i kontrolowali przebieg seta.

W drugiej odsłonie do mniej więcej 16 punktu to gospodarze mieli jednak nieco więcej do powiedzenia i grali znacznie lepiej niż w partii numer jeden. W połowie seta jednak akademicy wytrzymali dobrą passę będzinian i do końca seta nie oddali już przewagi wygrywając wysoko, bo 7 punktami.

Trzecia partia to zdecydowana dominacja opolan, z początku wysokie prowadzenie 5:1, które do końca seta znacznie się jeszcze powiększyło. Ostatecznie akademicy zdobyli 12 oczek więcej od gospodarzy.

Ogromnie cieszy bardzo dobry wynik i spora przewaga nad rywalem, obraz gry jednak nie zachwycał i opolanom zdarzały się proste błędy, które musimy zniwelować przed kolejnymi meczami. Będziemy mieli na to jednak sporo czasu, gdyż czeka nas teraz spora przerwa.

Kolejne spotkanie akademicy rozegrają na własnym parkiecie 16.10 (sobota), a naszym rywalem będzie BBTS II Bielsko-Biała. Już teraz zapraszamy Was na to spotkanie!