AKTUALNOŚCI

AZS poległ w Rybniku

01 listopada 2015

Opolanie nie będą mile wspominać wyjazdu do Rybnika. Wszystkie trzy sety wyglądały podobnie. Do połowy każdej partii toczyła się wyrównana walka a potem gospodarze mieli 2-3 serie na zagrywce i wyraźnie odskakiwali. W żadnej odsłonie akademicy nie byli w stanie odrobić strat i musieli uznać wyższość miejscowych. Volley doskonale zagrywał i popełniał bardzo mało własnych błędów. AZS wręcz przeciwnie. W szeregach rywali gra środkowy Bartosz Jarzembowicz, który przez trzy sezony występował w Opolu. Tym razem to on triumfował i trzeba przyznać, że zasłużenie. Ciężko wygrać z zespołem, który nie oddaje punktów. A jeśli dołoży się do tego masę własnych, to jest to niemożliwe.

Za tydzień AZS zagra z liderem, który do tej pory nie przegrał meczu. Każdy wygrany set z takim przeciwnikiem będzie sukcesem. Pojedynek z Jaworznem odbędzie się 7 listopada o godz. 17.00 w hali przy ul. Małopolskiej. Serdecznie zapraszamy!

TS Volley Rybnik – AZS Politechnika Opolska 3:0

(25:16; 25:19; 25:21)

AZS Politechnika Opolska: Krzysztof Gibek, Robert Herich, Rafał Dobrowolski, Radosław Brzozowski, Damian Kraśniewski, Tomasz Ciach, Leszek Łucki (libero) oraz Adam Wróbel, Damian Fijak i Adam Kubieniec.

Trenerzy: Zbigniew Rektor i Dorota Borzucka.